Отборите на ЦСКА 1948 и Локомотив Пловдив играят при резултат

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Локомотив Пловдив 0:0, греда за смърфовете

Отборите на ЦСКА 1948 и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:0 в мач от 27-я кръг на efbet Лига. Двубоят започва в 19:30 и можете да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще наблюдава за вас конфликта минута по минута.

Първият прецизен удар пристигна в 7-ата минута след добър самостоятелен пробив на Бабакар Дион. Последва шут отвън наказателното поле на домакините, който обаче не затрудни Даниел Наумов.

В 13-ата минута Елитон се извиси в пеналтерията и стреля с глава, само че не съумя да нанесе задоволително добър изстрел, а топката не заплаши вратата защитавана от Динко Хоркаш.

Три минути след това ЦСКА 1948 получи корнер. При осъществяването топката бе избита и попадна в краката на Педриньо, чийто опит за изстрел бе блокиран. Последва втори ъглов удар, който стигна до Георги Русев. Той опитва изстрел от ръба на наказателното поле, който прелетя високо над напречната греда.

Педриньо проби чудесно отляво в 24-ата минута, след което опита да откри Светослав Диков с пас по земя, в наказателното поле обаче бранител на " смърфовете " почисти преди топката да стигне до напдателя.

В 34-ата минута Локомотив Пловдив провежда взривоопасна контраофанзива. На върха й се оказа Джовани, който се измъкна от отбраната на ЦСКА 1948 и остана очи в очи с Даниел Наумов. Той съумя да преодолее стражът на домакините, само че топката срещна десния непряк дирек и излезе.

Три минути по-късно ​Радослав Кирилов получи пас на далечната греда и опита пряк изстрел от въздуха, който обаче не откри задачата.

LIVE ЦСКА 1948 - ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 0:0

Съставите на двата тима:

ЦСКА 1948:  29. Даниел Наумов, 19. Стив Фуртадо, 14. Елитон Джордж, 24. Лазар Марин, 16. Сидклей Перейра, 58. Октавио, 39. Парвиз Умарбаев, 10. Георги Русев, 99. Радослав Кирилов, 8. Педриньо, 55. Светослав Диков

Старши треньор: Тодор Янчев

Локомотив Пловдив:  23. Динко Хоркаш, 99. Джовани Трупе, 4. Мартин Паскалев, 20. Милош Петрович, 13. Матеус Силва, 34. Петър Витанов, 15. Пиер Зебли, 6. Христо Иванов, 10. Джовани Маркес, 7. Бабакар Дион, 14. Димитър Илиев

Старши треньор: Александър Томаш