Отборите на Суворово и Спартак (Варна) завършиха наравно 1:1 в

...

Драматичен край на дербито между Суворово и Спартак

Отборите на Суворово и Спартак (Варна) приключиха наедно 1:1 в дербито на IX кръг в Североизточната Трета лига. Варненци бяха на крачка от успеха, само че изпуснаха трите точки в даденото от основния рефер продължение.

Възпитаниците на Енгибар Енгибаров сътвориха много положения за гол в днешния мач, само че през първото полувреме нямаха шанс да ги осъществят. Все отново се стигна до 69-ата минута, когато Илиян Неделчев откри резултата. След центриране отляво той бе открит непокрит към точката на дузпата, овладя коженото кълбо и го вкара в мрежата за 0:1.

В даденото от арбитъра продължение обаче Суворово съумя да изравни резултата и да се добере до точката. С нея момчетата на тандема Живко Бояджиев - Мартин Христов събраха 19 точки и оставиха Ботев (Нови пазар) на върха. Спартак (Варна) пък е трети, с две точки по-малко.
Североизточна Трета лига 9 кръг, неделя 21 октомври  Суворово 1:1краен резулат  Спартак (Варна)