Отборите на Специя и Фиорентина завършиха наравно 2:2 на Алберто

...

Специя заличи ранен пасив срещу Фиорентина

Отборите на Специя и Фиорентина приключиха наедно 2:2 на " Алберто Пико " в мач от 4-ия кръг на Серия “А”. Родният нападател Андрей Гълъбинов не взе присъединяване в мача поради травма.

Гостите взеха ранен задатък от два гола. Още във втората минута капитанът Херман Песея се извиси и се разписа с глава след центриране от корнер. Само две минути по-късно Кристиано Бираги удвои с удар от дребен ъгъл. В 39-ата обаче Мартин Касерес не съумя да пресече пас на Клаудио Терци и по този начин Даниеле Верде понижи изоставането на домакините. В 75-ата точно заменилият го Диего Фариас донесе точката за своя отбор, откакто възвърне равенството в мача.
| 90’+5 Finisce in parità al Manuzzi

Spezia Fiorentina 2-2
— ACF Fiorentina (@acffiorentina) И двата тима имат по 4 точки, като Фиорентина е 10-и в класирането, а Специя е 12-и. Серия А 4 кръг, неделя 18 октомври  Специя 2:2краен резулат  Фиорентина