Отборите на Спартак и Янтра играят при 0:0 второто полувреме

...

Второ полувреме: Спартак - Янтра 0:0

Отборите на Спартак и Янтра играят при 0:0 второто полувреме на мача от третия кръг във Втора лига на стадион " Спартак " във Варна.

Интересно е, че в в стартовия състав на домакините не попаднаха досегашните титуляри Йоан Бауренски, Ивей Ромееш и Евгений Илиев, които са оставени запаси.

В 5-ата минута домакините имаха искания за дузпа за фаул против Виктор Митев, само че реферът даде знак играта да продължи.

В 11-ата минута след пас на Хюсеин Ахмедов отклони топката към вратаря, само че право в ръцете на стража Християн Василев. Последва опит за странична ножица на Виктор Митев, само че без триумф.

Домакините продължиха да нападат и в 14-ата минута присъединилият се в офанзива Грънчов шутира ниско, само че край лявата странична греда.

В 22-рата минута Мариянов вкара гол, само че реферът не го зачете, защото след центрирането на Митев от корнер и отклонената от Грънчов топка, играчът на " соколите ", който нанесе удара, е бил в засада.

Постепенно играта се изравни, въпреки че Спартак продължаваше да има преимущество във владението на топката. Домакините обаче нямаха идея по какъв начин да превземат вратата на противника.

Съставът на Спартак (4-2-1-3): 23. Георги Георгиев - 4. Борислав Вакадинов, 44. Ангел Грънчов, 6. Александър Цветков, 2. Велислав Боев - 13. Георги Мариянов, 18. Хидает Хюсеин - 78. Айвън Ангелов - 10. Румен Руменов, 29. Ахмед Ахмедов, 11. Виктор Митев - капитан

Резерви: 89. Никола Виденов, 3. Преслав Петров, 81. Атанас Зехиров, 5. Йоан Бауренски, 45. Даниел Начев, 14. Ивей Ромееш, 7. Евгений Илиев, 9. Мехмед Сабри, 31. Андриан Димитров

Главен арбитър: Станислав Тодоров (Шумен), асистенти: Светослав Стойчев (Шумен), Теодор Петров (Силистра), четвърти арбитър: Димо Димов (Сливен)

БФС пратеник: Динчер Къров (Разград), съдийски наблюдаващ: Георги Хаджийски (Пловдив)
Източник: petel.bg