Отборите на Славия и Окжетпес завършиха наравно 0:0 в петата

...

Славия не успя да се справи с казахстанци

Отборите на Славия и Окжетпес приключиха наедно 0:0 в петата контролна среща от подготвителния лагер на " белите " в Турция. Мачът не предложи доста забавни моменти на феновете, защото липсваха рискови положения и пред двете порти.

Преди дни казахстанският тим игра против различен български отбор - Черно море. Тогава Окжетпес приключи наедно 2:2 в “моряците”.

Националният селекционер Георги Дерменджиев гледа онлайн изявите на " белите ". В 11-ата минута Галин Иванов насочи мощен удар към вратата на Окжетпес, само че вратарят на казахстанския отбор боксира. Четири минути по-късно Георги Георгиев обра аплодисментите на публиката с положителния си плонж при шут на Стоянович. В 25-ата минута Янис Карабельов стреля над вратата. Минута преди края на първото полувреме Христо Попадийн опитва шанса си с удар, който обаче бе слаб и не затрудни стража на Окжетпес.
Източник: fakti.bg