Отборите на Барнет и Брентфорд не успяха да излъчат победител

...

Барнет и Брентфорд ще трябва да преиграват след страхотно голово шоу

Отборите на Барнет и Брентфорд не съумяха да излъчат победител в конфликта между тях от 4-ия кръг на ФА Къп. Въпреки това срещата предложи същинско представление на феновете, като двата отбора си вкараха общо шест гола за крайното 3:3 и по този начин ще има преиграване на 5 февруари.

Гостите първи откриха резултата посредством Уоткинс в 40-ата минута, само че домакините направиха поврат с две попадения на Култхърст в 50-ата и 53-ата минута за 2:1.

След това Брентфорд още веднъж излезе напред за 2:3 с голове на Маупей от дузпа в 60-ата и на Серпи Каньос в 71-ата минута.

Домакините обаче не се предадоха и в 75-ата минута Спаркс още веднъж възвърне равенството, оформяйки крайното 3:3.

Така ще има преиграавне сред двата отбора на 5 февруари, а спечелилият пък ще играе със Суонзи на 1/8-финала.