Отборът на записа трудна победа с 2:0 над в среща

...

Слабак измъчи Монако седмица след триумфа в Париж

Отборът на записа сложна победа с 2:0 над в среща от 27-ия кръг и продължава битката за купата във френския шампионат, като е на 3 точки от водача, който играе по-късно през днешния ден. Преди седмица състезателите от Княжеството удариха първенеца в Париж и бяха в приповдигнато въодушевление, само че този следобяд срещнаха сериозен отпор от противник, който е 13-и в класирането.

Футболистите на Брест съумяха да удържат домакините чак до 76-ата минута, когато се разписа за 1:0.
The AS Monaco commentary channel reacts to Stevan Jovetic breaking the deadlock vs Brest with an inflatable dinosaur.
— Get French Football News (@GFFN) В последната минута различен от чужденците -, повиши на 2:0.

През първото полувреме пропусна дузпа за Монако, откакто вратарят парира изстрела му. Веднъж и гредата спря “монегаските” - в 55-ата минута при 0:0.

Лига 1 27 кръг, неделя 28 февруари  Монако 2:0краен резулат  Брест