Отборът на ВА Стойчев-Казийски (София) се класира директно за финали

...

ВА Стойчев-Казийски на държавни финали за прекадети

Отборът на ВА Стойчев-Казийски (София) се класира непосредствено за финали в държавното състезание по волейбол на България за прекадети (момчета родени през 2005/2006 година)

Младите волейболисти на ВАСК, водени от Велизар Пашов завоюваха безапелационно група А от квалификационните шампионати, която се организира в столичната зала „ Васил Симов “. В шампионата участваха още домакините от ЦСКА, Изгрев (Ябланица) и Берое (Стара Загора).
Представителите на ВАСК записаха три победи над противниците и приключиха като отличник без изгубен гейм, с което завоюваха единствената директна квота за разногласието за купата.

На второ място завършиха волейболистите на Изгрев (Ябланица). Волейболистите, водени от Иван Иванов приключиха единствено с една загуба от ВАСК, откакто записаха триумфи над Берое с 3:2 гейма и над ЦСКА с 3:0 гейма.

Трети в класирането завърши съставът на ЦСКА с една победа над Берое.

Двата отбора – Изгрев и ЦСКА не престават битката за анулиране на финали на спомагателни квалификации.

Последен остана отборът на Берое (Стара Загора), който приключва по-нататъшно присъединяване в шампионата

Всички резултати и класиране в група А от квалификационните шампионати вижте тук.