Отборът на Уулвърхемптън се върна към победите след успех срещу

...

Уулвърхемптън излъга Уест Хем, пропадането на чуковете продължава

Отборът на Уулвърхемптън се върна към успехите след триумф против Уест Хем в мач от 20-ия кръг на Висшата лига. " Вълците " не бяха печелили в последните четири мача, само че надделяха " чуковете " вкъщи с 1:0.

В 48-ата минута Даниел Поденсе откри резултата. Попадението на португалския нападател се оказа и решаващо, като до края на срещата различен гол не падна. " Вълците " нацелиха и две греди през второто полувреме, когато преобладаваха.

Последните минути от срещата бяха по-силни за тима на Дейвид Мойс, само че Уест Хем не съумя да стигне до изравняващото попадение. Така " чуковете " паднаха до 18-то място в класирането и към този момент са първият тим от изпадащите. Съставът на Мойс има едвам 15 точки от 19 мача.

Уулвс пък се изкачиха до 16-то място в таблицата след този триумф и към този момент са на 2 точки точно от Уест Хем.