Отборът на Тотнъм допусна трета поредна загуба в английската Висша

...

С два ранни гола Уулвърхемптън стъписа Тотнъм

Отборът на Тотнъм позволи трета поредна загуба в британската Висша лига. Този път лондончани отстъпиха пред Уулвърхемптън с 0:2 на своя „ Тотнъм Хотспър Стейдиъм “. С успеха „ вълците “ изпревариха точно своя противник и към този момент са на седма позиция с 37 точки, на една пред „ шпорите “. Четвъртият Уест Хем е на три пункта пред момчетата на Бруно Лаже.

Раул Хименес откри още в 6-ата минута, възползвайки се от безредие в наказателното поле на домакините. Мексиканският таран с прекрасен удар направи беззащитен Уго Лорис.

12 минути след откриващото попадение Леандер Дендонкер направи резултата 0:2, откакто след удар на Поденс и благополучен рикошет топката се озова в краката му. Самият Поденс имаше късмет да направи резултата още по-голям, само че френският пазач на Тотнъм сподели добър инстикт.

През втората част Хари Уинкс удари гредата зад Са, а Кулушевски бе покрай дебютния си гол с екипа на лондончани. В последна сметка момчетата на Антонио Конте не означиха даже почетно попадение, макар възможностите си.