Отборът на Септември разгроми с 5:0 в Симитли Ботев (Ихтиман)

...

Вратар бележи за разгром на Септември в Трета лига

Отборът на Септември разгроми с 5:0 в Симитли Ботев (Ихтиман) в среща от 9-ия кръг на Югозападната трета лига. Със извоюваната победа тимът от Симитли излезе на второ място в класирането с актив от 21 точки. Толкова има и Хебър, само че Септември е с надалеч по-добра голова разлика. Смаил Креболиев откри резултата още в 7-та минута, а след почивката домакините вкараха още четири гола. Точни бяха Борислав Хазуров на два пъти, Ибрахим Алим и... вратаря на домакините Димитър Пангев. В 81-вата минута след нарушаване против Васил Божинов основният рефер отсъди дузпа в интерес на Септември, а за пръв път в историята на тима от Симитли, тя беше изпълнена от вратаря Димитър Пангев, който означи и 5-тото победно попадения в този мач.