Отборът на Пирин Разлог победи съседите от Банско с 3:2

...

Краси Шапкарев герой за Пирин Разлог срещу Банско в Годлево

Отборът на Пирин Разлог победи съседите от Банско с 3:2 в контролна среща играна терена с изкуствено покритие в село Годлево.

Красимир Шапкарев откри от дузпа след 11 минути игра за Пирин, а в последната минута на първото полувреме Смаил Креболиев изравни. Това бе и първи гол за някогашния младежки национал с екипа на Банско.

След почивката възпитаниците на Христо Джоджов бързо взеха решение мача с голове още веднъж на Шапкарев в 51-та и капитана Цветан Варсанов две минути по-късно. Отборът от Разлог удари и две греди посредством Стоев и Падарев и пропусна да разгроми противника си. Десет минути преди края Георги Фикийн вкара втори гол за Банско и оформи крайния резултат.

Това бе трета поредна победа за Пирин Разлог в контролите, а отборът на Банско записа втора загуба за тази седмица след провалянето с 0:2 от ЦСКА 1948 в сряда.