Отборът на Наполи спечели без никакви затруднения гостуването си на

...

Наполи си свърши работата още в първата среща с Цюрих

Отборът на Наполи завоюва без никакви усложнения гостуването си на ФК Цюрих в Лига Европа. В дуел от 1/16-финалите на конкуренцията италианският гранд се наложи с 3:1, като посетител.

Точни за спечелилите бяха Инсине, Кайехон и Желински. За домакините, малко преди края се разписа Кололи, от дузпа.

Този резултат сигурно не оставя доста въпросителни за реванша, като на " Сан Паоло " домакините ще могат да си разрешат да излязат с огромна част от аварийните си футболисти.
 Снимка 406656
Източник:

Резултатът през днешния ден бе открит след 12 минути игра, когато Милик асистира на Лоренцо Инсине за 0:1. В 21-ата минута Кайехон значително обезсмисли мача, вкарвайки за 0:2.

Самият Кайехон пък асистира на Желински за 0:3, само че малко преди края на мача домакините въпреки всичко реализираха нещо в срещата, като получиха право да изпълнят единадесетметров углавен удар.

Зад топката застана Кололи, който оформи крайното 1:3. Реваншът в Италия надали ще предложи огромна изненада.