Отборът на Монтана завърши 0:0 като гост на Марек в

...

Монтана си тръгна с точка от стадион Бончук в Дупница

Отборът на " Монтана " приключи 0:0 като посетител на " Марек " в неделната среща от II кръг на шампионата на Втора лига.
Двубоят на стадион „ Бончук “ в Дупница стартира започна при горещо време, само че към края на полувремето, когато слънцето се скри, стана по-нормално за игра.
С игра в центъра и без обстановки за гол и пред двете порти бе белязано първото полувреме. В средата на терена се открои Франк Ландри. 181-сантиметровият камерунец, с френско поданство, печелеше множеството единоборства и се нагърбваше с изнасянето на топката. Най-новото попълнение Кевин Беманга обаче остана съвсем изолиран по десния фланг на офанзивата.
След почивката картината на терена не се промени. Двата тима повече мислеха за сигурността пред своята врата и рядко поглеждаха към тази на съперника. Домакините се регистрираха с един отдалечен удар, който не затрудни вратаря Васил Симеонов.
В идващия кръг " Монтана " приема на стадион „ Огоста “ различен дилетант в групата " Черноморец " (Балчик). Мачът е на 29 юли, от 20:00 часа.

Стартови сформира:

" Марек ": Константин Костадинов, Румен Сандев, Боян Стойнев, Александър Башлиев, Христо Каймакански, Димитър Илиев, Милен Иванов-кап., Веселин Любомиров, Даниел Гогов, Николай Ганчев, Любомир Костов. Треньор: Танчо Калпаков.

" Монтана ": Васил Симеонов, Богдан Костов, Никола Борисов, Димитър Буров-кап., Костадин Илиев, Франк Ландри, Кевин Беманга, Александър Тодоров, Владислав Цеков, Антон Тунгаров, Борислав Дамянов. Треньор: Николай Митов.

Главен арбитър: Ивайло Ненков.
Асистенти: Димитър Русев, Радослав Вутов.

Стадион: „ Бончук ”-400 фенове.
Източник: bulnews.bg