Отборът на "Монтана" започна с равенство серията си от контолни

...

Сергей Георгиев се завърна с гол за Монтана в контролата срещу Спортист /Своге/

Отборът на "Монтана " стартира с тъждество серията си от контолни срещи от лятната предсезонна подготовка, откакто направи 1:1 като посетител на "Спортист " (Своге).
Старши треньорът на монтанци Антони Здравков заложи на скица с трима бранители в линия, на полувремето направи съвсем цялостна промяна, като единствено Даниел Стоянов не бе сменен.
Първото полувреме "Монтана " сътвори куп положения за гол, само че Пехливанов, Румен Георгиев-Джако и на два пъти Йорданов изпуснаха да се разшишат. Вместо това в 21-та мин. след неточност в централната част на терена домакините проведоха бърза контратака и Иванов вкара самичък против вратаря.
Четири минути след почивката удар на Ивелин Георгиев се отби от напречната греда. Монтанци удариха още две греди посредством Сергей Георгиев и Мехди Уамри. Именно след последната такава Сергей Георгиев довкара за 1:1 и по този начин ознаменува с гол завръщането си в игра след тежка травма, извадила го от строя за повече от година.

"Монтана ": Петър Л. Петров (69-Димитър Тодоров), Мартин Сандов (46-Виктор Стойков), Иван Михов (46-Владимир Айтов), Димитър Буров (46-Сергей Георгиев), Даниел Стоянов, Иван Йоанис (46-Мишо Минков), Йордан Йорданов (46-Емануил Личев), Тони Иванов (46-Мехди Уамри), Стефан Каменов (46-Идрисс Фудил), Румен Георгиев (46-Владислав Цеков), Даниел Пехливанов (46-Ивелин Георгиев). Треньор: Антони Здравков.
Източник: bulnews.bg