Отборът на МОЛ Види продължава със силното си представяне напоследък.

...

МОЛ Види с пета поредна победа, Миланов заменен

Отборът на МОЛ Види продължава със мощното си показване в последно време. Днес възпитаниците на Марко Николич записаха пети следващ триумф във всички шампионати, откакто се постановиха с 2:1 над Кисварда в дуел от 23-ия кръг на унгарското състезание. Българинът Георги Миланов стартира титуляр, само че си изкара жълт картон при започване на втората част и бе сменен от Ходжич в 61-ата минута.

Гостите изненадващо първи откриха резултата в дуела в 32-ата минута с гол на Илич, само че през второто полувреме домакините направиха цялостен поврат. Ковач изравни в 59-ата минута, а Ходжич вкара победния гол в 70-ата минута.

Така МОЛ Види събра актив от 43 точки и остава на 2-ото място в класирането на 3 зад водача Ференцварош, който обаче е с мач по-малко. Кисварда пък се намира на 10-ото място с 24 точки.