Отборът на Милан записа равенство 1:1 със Сасуоло в тазвечершния

...

Сасуоло измъкна точка от безидеен Милан

Отборът на Милан записа тъждество 1:1 със Сасуоло в тазвечершния мач от 31-ия кръг в италианската Серия " А ".

" Росонерите " изиграха доста слаб мач и не съумяха да усилят преднината си пред седмия Фиорентина. Възпитаниците на Дженаро Гатузо имат актив от 52 точки на шестата позиция, до момента в който " виолетовите " са с 50.

Лацио победи Удинезе с 2:1 като посетител
Лацио се закова на третото място в Серия " А " след цялостен поврат над Удинезе (ВИДЕО)

" Римските орли " изпревариха Рома

Единственото попадение за гостите бе дело на Матео Политано, който се разписа в 75-ата минута. Той получи отлично подаване и от границата на наказателното поле откри долния ляв ъгъл за 1:0.

Снимка 349740
Източник:

Домакините бяха много безидейни в офанзива, като за двете полувреме записаха тъкмо толкоз рискови положения пред съперниковата врата. Първото пристигна в 3-ата минута, когато Франк Кеси опита да парира вратаря с удар с глава, само че той избави. След това, чак в 49-ата минута, Абате не съумя да насочи добре изстрела си и топката срещна гредата.

В заключителните минути, Калинич съумя да избави Милан от цялостен срам, откакто се изплъзна от съперниковата отбрана и изпрати топката под напречната греда, оформяйки крайното 1:1.