Отборът на Манчестър Юнайтед отложи празненствата на градския съперник Манчестър

...

Манчестър Юнайтед нанесе втора загуба на Манчестър Сити

Отборът на Манчестър Юнайтед отсрочи празненствата на градския противник Манчестър Сити във връзка спечелването на шампионската купа в Англия. " Червените дяволи " завоюваха с 3:2, като това бе първа загуба на " жителите " на " Етихад " този сезон и едвам втора в Премиършип.
При победа през днешния ден момчетата на Хосеп Гуардиола щяха да си обезпечат златните медали и това бе доста близо до реализиране. Венсан Компани и Илкай Гюндоган дадоха добър старт на своя отбор, а до края на полувремето Рахийм Стърлинг пропусна две чисти положения, с цел да направи 3:0.
След почивката обаче играчите на Жозе Моуриньо излязоха изцяло преобразени. Още от първата минута те започнаха да притискат противника си и Пол Погба вкара два бързи гола. 20` преди края на срещата Крис Смолинг направи обрата цялостен, като това е втора поредна загуба за Манчестър Сити.
Всичко най-интересно от успеха на Манчестър Юнатед над градския противник, както и головете от срещата, може да видите в SportLive.bg .
Източник: actualno.com