Отборът на Левски загуби с 1:2 от Черно море на

...

Левски допусна обрат срещу Черно море на Герена, треньорът подаде оставка |

Отборът на Левски загуби с 1:2 от Черно море на " Герена ", откакто позволи поврат против " моряците ", които играха с човек по-малко през цялото второ полувреме.

Така " сините " записаха първа загуба от противника в София за състезание от 62 години след 54 следващи мача.

" Сините " продължиха пропадането си през този сезон, откакто в последните си четири мача в елита взеха единствено 1 точка и с 11 точки заемат десетото място в подреждането.

Левски игра добре преди почивката, като поведе в 20-ата минута посредством Мартин Райнов.

В последните секунди на първата част Илиан Илиев младши беше изпъден за втори жълт картон. След паузата варненци изравниха посредством Курьор, който от близко прониза вратата на Николай Михайлов.

Това се се случи в 55-ата минута, а четвърт час по-късно варненци стигнаха до цялостен поврат, а създател на гола стана прокуденият от " Герена " халф Васил Панайотов.

С триумфа Черно море събра 14 точки и върви на пето място в класирането. Левски е десети с 11. Треньорът на Левски Георги Тодоров подаде оставка след мача.

" Феновете ще получат оставка. Знам през какво съм минал през тези четири месеца и какво съм направил. Вече ми омръзна. Грешките на играчите са главната причина ", разяснява Тодоров.
Източник: offnews.bg