Отборът на Левски продължава в 1/8-финалите на турнира за Купата

...

Левски постигна обрат срещу Партизан в Червен бряг за Купата на България |

Отборът на Левски продължава в 1/8-финалите на шампионата за Купата на България, откакто реализира поврат от 0:1 до 4:1 против дилетантите от Партизан като посетител в Червен бряг.

Играещият треньор на домакините Любомир Иванов откри резултата в 34-ата минута с удар от наказателното поле след контраофанзива.

Радостта на футболистите на Партизан и почитателите в Червен бряг търпя единствено две минути, откакто нападателят на " сините " Валери Божинов изравни. Здравко Димитров направи обрата цялостен в 42-ата минута.

След почивката домакините се подвигнаха на взлом, само че вместо това получиха трети гол, откакто Петьо Петков означи в личната врата. В самия завършек на мача Мартин Петков оформи крайното 4:1 в интерес на гостите от София. Преди това пък гредата избави Партизан от попадение.
Източник: offnews.bg