Отборът на Канада по ръгби 7 за жени се възстанови

...

Жените в канадското ръгби 7 се възстановяват след победа над Великобритания, мъжете паднаха от Фиджи

Отборът на Канада по ръгби 7 за дами се възвърне от загуба в началния мач до безапелационна победа с 38-0 над Англия на HSBC SVNS, спирка на пр.н.е. Поставете в петък.

Криси Скърфийлд откри резултата при отделяне през първото полувреме, до момента в който Чарити Уилямс направи два опита.

Уилямс означи втория си опит, до момента в който изпълняваше салто, откакто се откъсна от бранителя си. Пайпър Лоугън добави към провалянето малко повече от минута до края на мача.

Резултатът значи, че Канада би трябвало да победи Испания в събота, с цел да премине към четвъртфиналите.

Канадците изгубиха от Франция 26-14 ще стартира шампионата по-рано в петък.

„ Бяхме разочаровани от резултата по-рано “, сподели треньорът Джак Хенрати след успеха. „ Искаме да сме в първите пет, първите шест тима в това съревнование. Ние се придържаме към то...