Отборът на Черно море записа загуба с 2:3 от Виторул

...

Черно море загуби от Виторул в контрола

Отборът на Черно море записа загуба с 2:3 от Виторул Констанца в контролна среща, играна в Овидеу, Румъния.

Илиан Илиев стартира срещата в Румъния с Миодраг Митрович на вратата, пред него двойка централни бранители бяха Даниел Димов и Мирослав Енчев. На десния бек бе Цветомир Панов, а отляво - Фахд. В средата на терена си партнираха Патрик Андраде и новото попълнение Мехди Букаси. На лявото крило оперираше Аристот Ндонгала, а отдясно Илиан Илиев-Младши. На върха на офанзивата бе Родриго, а зад него Дани Кики.

Черно море можеше да открие резултата в 13-ата минута. Цветомир Панов центрира отдясно в наказателното поле, където Даниел Димов стреля с крайник в напречната греда. Веднага по-късно домакините съумяха да осъществят. В 17-ата минута Аристот Ндонгала получи пас от Родриго в наказателното поле, финтира вратаря и вкара за 1:0. До края на първата част домакините имаха по-опасни положения пред вратата на Миодраг Митрович, само че не съумяха да осъществят. Варненци пък имаха обстановки, които обаче не съумяха да завършат по най-хубавия метод.
Източник: fakti.bg