Отборът на Черно море записа успех с 3:0 при домакинството

...

Младшата на “моряците” с класика в Елитната група до 17 години

Отборът на Черно море записа триумф с 3:0 при семейството си на Витоша Бистрица в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 17 години. Попаденията на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост осъществиха Джан Хасан и на два пъти Росен Стефанов.

Варненци, водени от Тодор Каменов, откриха резултата в 11-ата минута. Джан Хасан бе изведен самичък против вратаря и не сгреши за 1:0. В 25-ата минута след центриране от фаул Хасан стреля с глава, стражът на гостите мазета топката, а Росен Стефанов я довкара за 2:0.

След почивката Стефанов оформи класиката, откакто засече с глава центриране от корнер.

“Доволен съм от момчетата, само че постоянно може по-добре. Контролирахме мача от самото начало и създадохме много голови положения. Някой от тях не успяхме да осъществяваме, само че продължаваме да работим за по-добра успеваемост в офанзива ”, сподели треньорът Тодор Каменов.

В идващия кръг Черно море гостува на Монтана. Мачът е в неделя от 11 часа.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Берк Джевдет, Росен Стефанов (56-Димитър Ралчев), Наско Янков, Радостин Желев, Калин Георгиев, Светослав Николов, Мартин Милушев, Джан Хасан (75-Алекс Цеков), Паоло Пасков (46-Тони Иванов), Радослав Златев.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html