Отборът на Черно море записа равенство 1:1 с полския Медж

...

Черно море с хикс срещу поляци в контрола

Отборът на Черно море записа тъждество 1:1 с полския Медж Легница в днешната контрола сред двата тима в Турция.

През първото полувреме, " моряците " бяха ощетени, откакто не получиха дузпа за игра с ръка на на противника в наказателното поле, за която основният рефер не алармира.
 Черно море продължава с интензивни тренировки в Турция

Двама се завърнаха към главната група

На почивката, при резултат 0:0, Илиан Илиев реши да направи цели девет смени, като единствени от титулярния състав останаха Петър Витанов и Ндонгала. На терена се появиха Иван Дюлгеров, Миро Енчев, Пламен Димов, Цветомир Панов, Мартин Костадинов, Патрик, Ради Василев, Георги Илиев и Дани Кики.

Медж поведе в резултата в 68-ата минута, откакто Пламен Димов извърши фаул и бе отсъден 11-метров углавен удар за противника.

" Моряците " изравниха в 80-ата минута, откакто Георги Илиев центрира към пеналта от свободен удар, а Димов засече с глава, само че разтресе страничния дирек. При добавката, Миро Енчев не сгреши за крайното 1:1.

Черно море: Георги Китанов, Стефан Станчев, Кононго, Виктор Попов, Виктор Генев, Лъчезар Йорданов, Петър Витанов, Патрик Андраде, Аристот Ндонгала, Родриго, Жоржиньо (Иван Дюлгеров, Миро Енчев, Пламен Димов, Цветомир Панов, Петър Вуцов, Мартин Дичев, Мартин Костадинов, Патрик, Ради Василев, Георги Илиев, Дани Кики).