Отборът на Черно море записа победа с 6:2 при гостуването

...

Черно море вкара шест гола в Елитната до 15 години

Отборът на Черно море записа победа с 6:2 при гостуването си на Светкавица Търговище в мач от 13-ия кръг на Елитната група до 15 години, Североизточна зона.

“Моряците ” поведоха в резултата с 4:0 преди почивката, а през втората част двата отбора си означиха по два гола. Хеттрик за триумфа на варненци осъществя Денислав Славов, на два пъти прецизен бе Тони Иванов, а един път се разписа Берк Джевдет.

Така Черно море остава на втората позиция в класирането след водача Лудогорец. Трети е отборът на градския противник Спартак 1918, който е с четири точки след “моряците ”.

В идващия кръг Черно море гостува на Добруджа. Мачът е на 17 март от 14 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Кирил Георгиев, Наско Янков, Боян Арзатов, Петър Иванов, Пресиян Михайлов, Стилиян Чалъков, Денислав Славов, Берк Джевдет, Еркан Мъстънов, Тони Иванов (Денислав Жеков, Йордан Дженев, Иван Пашанов, Светлин Желев, Иван Пламенов, Пламен Стоилов, Благовест Димитров).
Източник: petel.bg