Отборът на Аржентина постигна убедителен успех в приятелската си среща

...

Без Меси: Аржентина вкара 6 гола на Еквадор

Отборът на Аржентина реализира безапелационен триумф в другарската си среща с отбора на Еквадор. Двете единайсеторки се изправиха една против друга на стадион " Мануел Мартинес Валеро " в Елче.

Регистрираният краен резултат беше 6:1 в интерес на " гаучосите ", като те на процедура взеха решение всичко в мача още през първата част от дуела, след края на която водеха с 3:0.

Участие в мача не взе мегазвездата на аржентинците Лионел Меси, като от състава отсъстваха и някои от останалите водачи.
 Снимка 447459
Източник:

В по-скоро пробен състав, Аржентина диктуваше напълно събитията на терена, като не даде и момент успокоение на своя конкурент.

Акуня асистира на Аларио в 20-ата минута и резултатът беше открит. Седем минути по-късно Еспиноса прати кълбото в мрежата на личния си отбор, удвоявайки преимуществото на противника.

Паредес вкара за 3:0 след 32 минути игра, разписвайки се от бялата точка.
 Германия и Аржентина приключиха 2:2 в контрола
Германия пропиля два гола задатък против Аржентина, без победител в Дортмунд

Двубоят приключи 2:2

Мена върна един гол за символичните домакини 4 минути след почивката, само че това по-скоро разгневи аржентинците, които стигнаха до отбелязването на нови три попадения във вратата на съперника си.

Първа Дибала асистира на Пецела за 4:1 след 66 минути игра, а осем минути преди края Домингес повиши на 5:1.

Крайният резултат бе завършен от Окампос, разписал се в 86-ата минута на другарската среща.
 Нигерия с влиятелно реми против Бразилия, Вив Соломон-Отабор от ЦСКА остана на пейката