Отборът на АРДА изигра последното си гостуване за сезон 2021/2022,

...

Арда отстъпи на ЦСКА 1948

Отборът на АРДА изигра последното си посещение за сезон 2021/2022, срещайки ЦСКА1948.

Двубоят се игра на стадиона в кв. Бистрица в столицата. Двата тима станаха част от акцията „ Роден войник “ в битката с болестта Неврофиброматоза.

Срещата стартира повече от чудесно за играчите на АРДА, откакто във втората минута Светослав Ковачев откри резултата с доста прекрасен и прецизен отдалечен удар. Отговорът на домакините обаче бе след няколко минути, когато Алекс Колев бе изведен в наказателното поле и възвърне равенството. До края на първото полувреме Колев означи още две попадения, а същото направи и Ивайло Чочев. След почивката играта бе равностойна, а до нови голове не се стигна.

В последния кръг на efbetЛИГА, АРДА е хазаин на Берое. Срещата е на 20 май от 20:00ч и ще се играе на АРЕНА АРДА.
Източник: novinata.bg