ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Паоло Банчеро от Орландо вкара 20

...

Паоло Банчеро, Меджик задържа Кавалиърс до 15 точки в 3-та четвърт, победа със 104-94

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Паоло Банчеро от Орландо вкара 20 точки, Франц Вагнер добави 19 и Кливланд Кавалиърс не можа да се възвърне от мрачна трета четвърт в понеделник вечер при загуба със 104-94 от Меджик.

Дариус Гарланд вкара 36 точки за Кавалиърс, които насочиха единствено два от 17 удара в третата и означиха 15 точки. Донован Мичъл добави 22 точки за Кавалиърс, които завоюваха четири следващи госта.

Гога Битадзе имаше 15 точки за Меджик, които завоюваха 11 от 13 с една от загубите от Кливланд предходната сряда, когато стреляха 2-за-23 от 3 точки. Те стреляха 7 против 26 в понеделник вечер.

Кливланд водеше с 54-51 след първо полувреме, в което Гарланд вкара 19 точки, а Орландо направи 4 от 17 тройки.

Тъй като 7-футовият Евън Мобли пропусна втори следващ мач заради възпалено ляво коляно, Джарет Алън беше отсъден за четвъртия си фаул единствено 20 секунди след второто полувреме, оставяйки Кавалиърс слаби в предния корт.