ОРЛАНДО, Флорида — Никс си върнаха домакинския мач, който загубиха,

...

Никс си върнаха домакинския мач, който загубиха заради турнира в рамките на сезона

ОРЛАНДО, Флорида — Никс си върнаха домакинския мач, който изгубиха, като продължиха напред в шампионата в границите на сезона.

НБА разгласи в четвъртък, че плануваният за 26 февруари мач на Никс в Детройт ще бъде изместен в Медисън Скуеър Гардън, с цел да се изравни графикът им с 41 мача вкъщи и 41 като посетител.

Никс ​​изиграха спомагателен мач в Бостън - загуба със 133-122 - на 8 декември, откакто изгубиха от Бъкс на посетители по-рано тази седмица в елиминационния кръг на първата Купа на НБА.

Ако Селтикс бяха победили Пейсърс в елиминационния кръг, Никс щяха да изиграят спомагателния си мач против Пейсърс в Гардън тази седмица.

Докато промяната на мача от НБА прави графика по-справедлив за Никс, обаче лишава домашен мач от Пистънс, които изгубиха рекордните 27 поредни мача в НБА, влизайки в мача против Бостън в четвъртък.

Сега Детройт ще бъде заставен да изиграе 42 мача на открито и 40 в Little Caesars Arena.