Олимпик Марсилия и Монпелие завършиха наравно 0:0 в среща от

...

Олимпик Марсилия се смъкна четвърти в Лига 1

Олимпик Марсилия и Монпелие приключиха наедно 0:0 в среща от 32-ия кръг на Лига 1. Домакините сътвориха повече положения, само че неуспяха да стигнат до гол. Марсилия към този момент е на 4-то място с актив от 63 точки, колкото има и третият в подреждането Лион. Монпелие се изкачи на шесто място с 46 пункта.

Още в първите минути на мача Димитри Пайе направи няколко положителни включвания пред противниковата врата, само че до гол не се стигна. В средата на полувремето центриране на Сакай срещна ръката на състезател на Монпелие в наказателното поле. Съдията обаче даде знак играта да продължи. Сансон също изиска дузпа в края на полувремето, откакто бе съборен от бранител, само че още веднъж претенциите не бяха почетени.

pic.twitter.com/deePyZVJqw
— Olympique de Marseille (@OM_Officiel) April 8, 2018
През втората част темпото на игра спадна и головите положения липсваха. Все отново в 67-ата минута резервата Костас Митроглу пропиля отлична опция да донесе триумфа на Олимпик Марсилия.

КЛАСИРАНЕ

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ ОТ КРЪГА

ГОЛМАЙСТОРИ Лига 1 32 кръг, неделя 8 април  Олимпик Марсилия 0:0краен резулат  Монпелие