Олимпиакос загуби още една среща от Евролигата по баскетбол с

...

Везенков бе най-добрият за Олимпиакос при ново тежко поражение на тима в Евролигата

Олимпиакос загуби още една среща от Евролигата по баскетбол с разлика 88:69 от Анадолу Ефес, въпреки българинът Александър Везенков да изигра най-силния си мач за акцията в цветовете на гръцкия гранд, научихме от Sportal.

Везенков записа 17 точки в актива си, което е негово персонално най-хубаво достижение за сезона.

Срещата бе много по-оспорвана, в сравнение с вещае резултата, като даже в първата част „ олимпийците “ водеха с 23:25, само че по-късно турците започнаха да намират все по-добре своя темп, с цел да се стигне до кулминационната точка в четвъртата част, където гостите означиха единствено 3 точки против цели 20 на съперника.