НЮ ЙОРК (AP) — Colt Keith отбеляза двойно RBI в

...

Завръщането на RBI на Colt Keith с двойно участие за перфектни Тайгърс срещу Метс без победа

НЮ ЙОРК (AP) — Colt Keith означи двойно RBI в 11-ия ининг в четвъртък следобяд, предизвиквайки победа на Detroit Tigers с 6-3, която продължи техният най-хубав старт от 2016 година и изпрати Ню Йорк Метс до най-лошия им старт от 2005 година -0 начало във втория мач от дуела в четвъртък. Twinbill се наложи заради преваляванията във вторник и сряда през нощта.

Хосе Буто от Mets би трябвало да стартира втория мач против другия си десничар Мат Манинг. И двамата питчъри бяха извикани по-рано в четвъртък, с цел да служат като 27-ия състезател на тима си за дуел.

Метс не са откривали с 0-6 от 1963 година насам – техният втори сезон.

Шелби Милър ( 2-0) хвърли два ининга без резултат. Майкъл Тонкин (0-2) взе загубата за втори следващ мач за Метс, които паднаха с 5-0 за 10 ининга в понеделник вечер.

Метс поведе с 3-0 посредством дубъла на Франсиско Алварес с два RBI в третия и впечатляващия сингъл на Брет Бати в петия. Ню Йорк беше 2-към-28 с две разходки с бегачи на база сред сингъла на Tyrone Tayl...