НЮ ЙОРК (AP) — Артеми Панарин вкарва най-добрия си отборен

...

Панарин вкарва, Трочек добавя 3 асистенции, когато Рейнджърс побеждава Блекхоукс с 4-1

НЮ ЙОРК (AP) — Артеми Панарин вкарва най-хубавия си екипен 24-ти гол, Винсънт Трочек прибавя три асистенции и Ню Йорк Рейнджърс победиха Чикаго Блекхоукс 4-1 в четвъртък вечерта.

Крис Крейдър, Джейкъб Труба и Джими Веси също вкараха за Рейнджърс, които се върнаха след загубата с 1-6-1 във вторник от Каролина вкъщи и усъвършенстваха резултата си до 10-1-0 в мачовете по-късно загуба този сезон. Игор Шестеркин направи 22 спасявания.

Бившият рейнджър Колин Блекуел означи за Чикаго, който загуби четвъртата си поредна загуба и за шести път в седем мача.

Рейнджърс завоюваха шест от последните си седем срещи с Блекхоукс и Ню Йорк се усъвършенства до 12-3-1 против противниците си от Западната конференция.

Шестъркин имаше относително лесна нощна работа против последния Блекхоукс, като усъвършенства резултата си до 16-8-0 и завоюва за шести път в седем мача.

Панарин откри резултата с еднократно превъзмогване на вратаря на Чикаго Петр Мразек в 13-ата...