НЮ ОРЛИАНС (AP) — Зион Уеб завърши четвърти пас към

...

Джаксънвил Стейт оглавява Луизиана-Лафайет с 34-31 след продължения в New Orleans Bowl

НЮ ОРЛИАНС (AP) — Зион Уеб приключи четвърти пас към Пери Картър за 18-ярд, изравнявайки тъчдаун с 1: 46, които остават в регулацията, Гарисън Рипа вкара гол от 27 ярда в продълженията и Джаксънвил Стейт приключи първия си сезон в подразделението на Football Bowl с победа с 34-31 над Louisiana-Lafayette в New Orleans Bowl в събота.

Рон Уигинс се втурна за 126 ярда и резултат за Джаксънвил Стейт (9-4), който трябваше да преодолее четири проиграни – три от които бяха върнати за тъчдаун – единствено с цел да форсира продължение.

Сейфити Джейлън Кларк означи тъчдауни при 46-ярдов темп и 16-ярд прихващане за Луизиана-Лафайет (6-7). Колегата по сигурността Тайри Скипър се върна при прихващане от 43 ярда за резултат, който даде преднина на Cajuns с 31-24 през четвъртата четвърт.

Куотърбекът на ULL Чандлър Фийлдс бяга за 1-ярд TD — единственият път, когато Cajuns завършиха офанзивно владеене в крайната зона. Кенет Алмендарес добави гол от игра от 33 ярда, който изравни игр...