НЮ ОРЛИАНС (AP) — Паоло Банчеро отбеляза 32 точки и

...

Паоло Банчеро отбеляза 32 точки, Меджик победи Пеликанс със 117-108

НЮ ОРЛИАНС (AP) — Паоло Банчеро означи 32 точки и Орландо Меджик победи Ню Орлиънс Пеликанс със 117-108 в сряда вечер.

Франц Вагнер вкара 24 точки, а Мориц Вагнер добави 18 точки за Меджик, които завоюваха три следващи победи и изпревариха с половин мач пред бездействащите Ню Йорк Никс за четвърто място в Източната конференция.

CJ McCollum имаше 36 точки и 10 битки за Ню Орлиънс, който загуби три следващи и четири от пет, слизайки от четвърто на шесто място в Западната конференция, единствено на половин мач пред Сакраменто, който е на седмо място.

Сион. Уилямсън вкара 15 точки и изглеждаше късметлия да избегне пострадване, когато краката му бяха отрязани от Гари Харис, който се подхлъзна и падна, до момента в който се опитваше да избута топката от звездната мощ на Пеликанс напред през третата четвърт.

По-късно Уилямсън отиде в съблекалнята с треньори, преди да се върне в играта, само че остана на пейката през по-голямата част от четвъртата четвърт, играйки единствено 29 минути.