Новакът на efbet Лига ЦСКА 1948 разби с 4:1 Септември

...

ЦСКА 1948 разби Септември с 4:1

Новакът на efbet Лига ЦСКА 1948 разруши с 4:1 Септември (Симитли) във втората си контрола под управлението на Красимир Балъков. Тимът на Бала, който се готви на лагер в базата на националния тим, надигра изрично съперника в Бояна.

Още в самото начало Ангел Бастунов се възползва от безредие в наказателното поле на съперника след центриране от корнер. Голмайсторът на гостите Борислав Хазуров обаче с прекрасен диагонален изстрел възвърне равенството в 15-ата минута. Още преди почивката " алените " имаха нов гол преднина. Този път създател на попадението беше Симеон Петров, който беше прецизен с глава, откакто бе оставен непокрит на два метра от вратата.

През втората част надареният Ивайло Климентов с красиво осъществяване с глава вкара за 3:1, а Васил Шопов с удар отвън границата на наказателното поле оформи крайното 4:1.
Източник: fakti.bg