НОРМАН, Оклахома (AP) — Хавиан Макколъм вкара 23 точки, а

...

Оклахома номер 12 се върна след първата загуба за сезона, победи Централен Арканзас с 88-72

НОРМАН, Оклахома (AP) — Хавиан Макколъм вкара 23 точки, а Отега Оуе добави 16, до момента в който номер 12 Оклахома се върна от първата си загуба за сезона с победа с 88-72 над Централен Арканзас в четвъртък вечерта.

Сам Годуин вкара 14 точки, а Джейлон Мур имаше 12 точки и девет битки за Соунърс (11-1), които се върнаха в игра за първи път след загубата с 81-69 от тогавашния номер. 11 Северна Каролина на 20 декември.

Оклахома изигра най-лошия си мач за сезона против Тар Хийлс, откакто се изкачи до номер 7 в анкетата на Асошиейтед прес Топ 25, записвайки най-ниските за сезона 40,4% и ангажирайки рекордните за сезона 18 оборота.

Сунърс пропуснаха пет от първите си седем удара против Централен Арканзас (3-11) и изоставаха с 12-8 след пет минути. Но OU откри своята пукотевица по-късно и водеше с 50-42 на полувремето със силата на 19 точки на Макколъм, който насочи 4 от 5 удара оттатък дъгата.

Оклахома направи серия 15-2, с цел да усили преднината си до 71-55 11 минути преди...