Невероятен шок преживя отборът на Лацио само в рамките на

...

Лацио изхвърча от Лига Европа за 4 минути

Невероятен потрес претърпя тимът на Лацио единствено в границите на четири минути при гостуването на австрийския Република България Залцбург в реванша от 1/4-финалите на Лига Европа. Италианският отбор излезе на терена в Залцбург с задатък от 4:2 след първия мач.

След 0:0 през първото полувреме, гостите от Апенините откриха резултата в 55-ата минута посредством Чиро Имобиле и към този момент се виждаха в топ 4 на Лига Европа. Домакините изравниха обаче минута по-късно, като създател на попадението стана Мунас Дабур. Адът се отвори за тима на Лацио сред 72-ата и 76-ата минута.

Амаду Хайдара направи обрата цялостен след пас на Валон Бериша, по-късно кореецът Хий-Чан Хванг направи 3:1 в 74-ата. Дори този резултат класираше напред отбора от Залцбург, само че австрийски отбор не се спря.

В 76-ата Щефан Лайнер оформи крайното 4:1, което се резервира, макар опитите на италианския отбор да стигне най-малко до втори гол и продължения.
#UEL #SalzburgLazio 4-1 FT

Triplice fischio al Salzburg Stadion

Sempre #ForzaLazio pic.twitter.com/KUTSg6WzYL
— S.S.Lazio (@OfficialSSLazio) April 12, 2018 Лига Европа 1/4 кръг, четвъртък 12 април  Република България Залцбург 4:1краен резулат  Лацио