Наставникът на Хебър (Пазарджик) Владимир Манчев сподели след поражението с

...

Манчев: Отпаднахме физически през второто полувреме

Наставникът на Хебър (Пазарджик) Владимир Манчев показа след провалянето с 0:1 от Арда, че отборът му е изнемощял физически през второто полувреме. Това бе и формален дебют за Манчев.

„ Днес се опитахме да играем повече с топката. През първото полувреме се получаваше значително. Получихме гол от статични състояние, който ни разколеба. През второто полувреме отпаднахме физически и беше явно. Нашият вратар беше брилянтен и си избави от по-голяма загуба. Имаме доста нови футболисти. Няма да различавам никого самостоятелно. Тепърва ни следва доста работа. Отборът се бори до последната минута, което ми хареса. Играчите демонстрират предпочитание, упоритост да претворят моите хрумвания на терена. Резултатите са това, което ни би трябвало. Ще търсим ново лице на тима. Доста огромна част от обстановките на Арда ги създадохме сами. Оптимист съм. Боги е наше момче и той ще получава шансове. Който милее за тима, има късмет да играе. Не съм проектант, нито строител. Трябва да питате управлението по кое време ще се завърнем на нашия стадион. Ще се борим с наличните запаси “.