НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Ник Сузуки вкара след 17 секунди

...

Победителят от продължителното време на Ник Сузуки води Канадиънс до победа с 4-3 над Предейтърс

НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Ник Сузуки вкара след 17 секунди продължение, с цел да изведе Монреал Канадиънс до победа с 4-3 над Нешвил Хищници във вторник вечерта.

Брендън Галахър, Дейвид Савард и Джошуа Рой също вкараха, а Джейк Алън направи 25 спасявания за Канадиънс, което прекъсна серия от две загуби.

Райън О’Райли вкара гол и асистира за други двама, Филип Форсберг и Густав Никвист имаха по гол и асистенция, а Юусе Сарос направи 26 спасявания за Нешвил. Хищниците прекъснаха своята серия от осем победи.

В продълженията Сузуки победи Сарос с еднократен удар под сложен ъгъл от долния ляв кръг за своя гол 100 в кариерата.

С мача, еднакъв на 2 в края на третия, О’Райли победи Алън от долната част на десния кръг за лицево лице, за своя трети гол в толкоз мачове. Рой изравни с 5:05 минути преди края.

Изглежда, че някогашният канадец Майкъл Маккарън вкара зеления гол при оставащи 3:02, само че Монреал оспори гола и прегледът на видеото откри, че шайбата е играна с вис...