Нападателят на Уотфорд Дани Уелбек може да отсъства няколко месеца

...

Уотфорд губи Уелбек за месеци

Нападателят на Уотфорд Дани Уелбек може да отсъства няколко месеца от игра поради контузия в региона на аддукторите. Уелбек се контузи рано при равенството 1:1 във Висшата лига против Тотнъм предишния уикенд, когато беше сменен наложително още в четвъртата минута. Мениджърът на отбора Кике Санчес Флорес изясни, че контузията е сериозна и към момента няма изясненост какъв брой време ще отнеме за въстановяването на нападателя, само че по-скоро той ще отсъства " месеци в сравнение с седмици ". 28-годишният Уелбек, който има мачове в националния тим на Англия, едвам неотдавна се завърна в игра след дълго лекуване на травма на глезена. Уотфорд е финален в класирането на британския футболен хайлайф и към момента няма победа след девет изиграни кръга. Добрата вест за Флорес е обвързвана с предстоящото скоро завръщане в игра на тарана Трой Дийни, който се възвръща от интервенция на коляното.