Нападателят на Левски Билал Бари обяви след поражението с 1:2

...

Бари: Загубихме, защото спряхме да играем, уверени сме, че можем да ги победим

Нападателят на Левски Билал Бари разгласи след провалянето с 1:2 от Лудогорец, че сините са изгубили, тъй като в избрани моменти са спирали да играят. “Загубихме, тъй като спряхме да играем в избрани моменти. Трябва да работим повече и да сме по-уверени в личната ни игра. Затова загубихме. Не показахме това, което можем. А можем доста повече. Не мисля, че травмата на Михайлов беше главното за провалянето. Травмата му не е тежка.
 Нов гол на Сотириу в 90-ата минута матира Левски и приближи Лудогорец до поредна купа Нов гол на Сотириу в 90-ата минута матира Левски и приближи Лудогорец до поредна купа
Като цяло сме уверени, че можем да ги победим. Уверени сме в нашия жанр на игра. Можем да спечелим всеки един мач, знаем го. Загубихме и не съм изключително удовлетворен, че вкарах ”, съобщи Бари.