Намиращият се под чертата Вердер (Бремен) извоюва втора победа от

...

Макс Крузе реши още един мач на Вердер

Намиращият се под чертата Вердер (Бремен) извоюва втора победа от началото на акцията в Бундеслигата, преборвайки Щутгарт с минималното 1:0. Любимецът на почитателите Макс Крузе, който с хеттрик беше донесъл първия триумф за сезона преди две седмици, осъществя гола на “Везерщадион” след бързо осъществяване на пряк-свободен удар в последната минута на първото полувреме.

В 54-ата минута някогашният национал асистира на Фин Бартелс, който също изстреля топката в мрежата, само че попадението не беше зачетено поради доста противоречива засада.
90. +4 Min

Nur ein Wort: HEEEEEEEEEEIMSIEG!

1:0 #svwvfb pic.twitter.com/HEGVcDDfrc
— SV Werder Bremen (@werderbremen) December 2, 2017

Домакините избраха да пазят резултата и имаха късмет да не получат изравнителен гол, откакто пропуски направиха Андреас Бек, Такума Асано и Йосип Брекало.

Засега Щутгарт върви малко по-добре и заема 12-о място преди останалите срещи от този 14-и кръг.

СТАТИСТИКА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ

Бундеслига 14 кръг, събота 2 декември  Вердер (Бремен) 1:0краен резулат  Щутгарт