На 16 март в спортна зала Олимпиада в Пловдив се

...

Зва златни и три сребърни медала за „Роксмайл“ в първото за сезона състезание

На 16 март в спортна зала " Олимпиада " в Пловдив се организира първото съревнование за сезона по акробатичен рокендрол. Състезателите на „ Роксмайл “ – Ловеч, завоюваха два златни и три сребърни медала в другите категории.

В самостоятелните категории при най-големите златен орден завоюва Ивайла Цачева, а сребърен - Симона Георгиева. При по-малките самостоятелни класове Росина Нановска зае пето място. В детската категория Рая Димитрова остана на крачка от медалите, като зае 4-то място, а Силвия Иванова макар положителното си показване се подреди 11-а.

При най-малките в самостоятелния клас Вяра Симеонова завоюва сребърен орден. Двойката на „ Роксмайл “ при юношите завоюва сребърните медали.

Формацията на „ Роксмайл “ - " Z-Rock " (Йонислава Блажева, Мария Василева, Теменуга Монова, Симона Георгиева, Росина Нановска, Ивайла Цачева), завоюва златен орден. В края на юни в Полша ще се състои шампионат за Световната купа за обединения, накъдето ще са ориентирани напъните на тима.

Следващото съревнование е в Ловеч, където " Роксмайл " ще е хазаин за 32-ри път.
Източник: darik.bg