Миньор (Перник) изпусна нови домакински точки, след като завърши 0:0

...

Миньор изпусна домакински точки срещу Пирин

Миньор (Перник) изпусна нови домашен точки, откакто приключи 0:0 с гостуващия Пирин (Разлог). " Чуковете " сътвориха, само че и пропуснаха куп положения, а равенството разочарова почитателите им. Малко преди края основният рефер Павел Цеков не видя нарушаване против Денислав Балев в наказателното поле.

Срещата стартира с напън на Миньор и три поредни корнера пред вратата на Абдиков. Гостите дадоха отговор с пропуск на Александров с глава. В 30-ата минута Слишков проби отдясно, центрира, само че Селимински с глава прати топката около десния дирек.

Пет минути преди почивката Абдиков мазета удар на Киров, а при идната офанзива защитник съумя с момент да изпревари Лъчезар Георгиев след центриране отдясно. През втората част надмощието на Миньор продължи, само че липсваше головия удар. В 51-та минута Абдиков извади удар с глава на Любо Илиев. До края на срещата пропуски направиха още Селимински, Слишков и Георгиев.