Минорна вечер имаха българските футболисти на Етникос Ахнас. Борислав Стойчев

...

Двама българи титуляри при загуба на тима си в Кипър

Минорна вечер имаха българските футболисти на Етникос Ахнас. Борислав Стойчев и Филип Филипов започнаха като титуляри за отбора си в гостуването на Ермис Арадипу от 5-ия кръг на шампионата на Кипър, само че трябваше да се примирят със загубата.

Двамата родни футболисти престояха по 90 минути на терена при провалянето с 0:2 от директен съперник за оцеляване. Така Ахнас продължава да е на последното място в класирането и да го чакат тежки моменти отсега нататък.

Португалецът Чина откри за Ермис в 65-та минута, а в продължението на дуела Иносент Емегара означи и второ попадение за домакините, с което бяха подпечатани значимите три точки в директната борба на дъното.

След този процес съставът на Стойчев и Филипов е на последното място със единствено три точки от пет мача. За Ермис пък това беше първи триумф и първи извоювани точки от началото на сезона.