Миг на магия сложи точка на спора между Кристъл Палас

...

Магията Уилшър-Санчес уби окончателно Палас

Миг на магия постави точка на разногласието сред Кристъл Палас и Арсенал на "Селхърст Парк ". Малко преди началото на последната четвърт на мача "артилеристите " направиха резултата 3:1 и на процедура подсигуриха трите точки.

Това се случи след невероятна композиция сред Джак Уилшър и Алексис Санчес. Английският футболист пусна 30-метров пас по конец за чилиеца, извеждайки го зад отбраната в 66-та минута.

Санчес не чакаше повторна покана, овладя съвършено и с техничен удар около вратаря Хулиан Сперони и тъкмо до лявата му греда мушна топката в мрежата и постави последния гвоздей в ковчега на Палас.

Как се стигна до това попадение в интерес на "топчиите ", можете да видите от картината в прикаченото видео.