Маурисио Почетино говори за гордостта си, след като видя как

...

Толкова съм горд – удоволствието на Маурисио Почетино от победата на Челси въпреки първото полувреме на червено

Маурисио Почетино приказва за гордостта си, откакто видя по какъв начин Челси се вкопчва с 10 индивида, с цел да завоюва победа с 3-2 против Брайтън на Стамфорд Бридж.

Капитанът Конър Галахър беше изпъден късно през първото полувреме, когато домакините водеха с 2-1, оставяйки ги изправени пред сложна борба за удържане на ответната борба от страната на Роберто Де Дзерби.

Челси изглеждаше, че ще вкара два гола на полувремето с глава, като Енцо Фернандес и Леви Колуил вкараха с глава първите си голове във Висшата лига с разлика от три минути, с цел да отворят безапелационна преднина, само че Брайтън понижи изоставането на половина посредством Факундо Буонаноте преди Галахър му беше показан втори жълт картон.

Отбраната на гостите беше лимитирана в средата на второто полувреме, когато Михайло Мудрик влезе на мястото на Коул Палмър, който бе избрал удар по време на подготовка, надпреварва вратата и си навлече фаул от Джеймс Милнър, отсъдена дузпа след обзор край терена и втори гол за Ферна...