Манчестър Юнайтед сътвори пълен обрат и записа победа с 2:1

...

Манчестър Юнайтед стигна до победата в Борнемут в 92-ата минута

Манчестър Юнайтед сътвори цялостен поврат и записа победа с 2:1 в гостуването си на Борнемут от 11-и кръг на Премиършип.

Домакините започнаха доста добре мача и откакто изпуснаха две чисти положения, поведоха в резултата в 11-ата минута с гол на Калъм Уилсън. Манчестър Юнайтед овладя самодейността след 30-ата минута и в 35-ата стигна до изравнително попадение на Антони Марсиал. Победният гол за " алените дяволи " вкара Маркъс Рашфорд в 92-ата минута. Така отборът на Жозе Моуриньо проспа първото полувремето и се преобрази след почивката. Борнемут пък може да съжалява за пропуснатите положения, които по никакъв начин не бяха малко.

Борнемут и Манчестър Юнайтед са с еднакъв брой (20) и заемат надлежно шеста и седма позиция. В идващия кръг " черешките " гостуват на Нюкасъл, а Юнайтед играе с градския съперник Манчестър Сити на " Етихад ". БГНЕС
Източник: dnesplus.bg