Люис Дънк отказа решаваща победа на Евертън с изравнителен гол

...

Последният изравнителен гол на Люис Дънк спечели равенство на Брайтън с 10 играчи с Евертън

Люис Дънк отхвърли решаваща победа на Евертън с изравнителен гол в добавеното време, до момента в който Брайтън с 10 играчи избави равенството 1-1 на Amex Stadium.

Капитанът на Чайките, в своя 400-ти мач в лигата за неговия клуб от детството, кимна в корнер на Паскал Грос в 95-ата минута.

Голът му анулира замайващ удар на различен център- половина, Jarrod Branthwaite и удължи серията без победа на Everton до девет мача.

Отборът на Sean Dyche направи най-малко точка пред зоната на изпадащите, само че това ще се почувства като ужасни две пропуснати точки против тим на Brighton които на този стадий бяха лек човек след аления картон на Били Гилмор.

Шефът на Чайките Роберто Де Зерби предложения някои от своите играчи в къщата си на вечеря тази седмица, само че в ранните стадии той остана отчаян от това по какъв начин те се пробваха да се възползват от възможностите си.

Дани Уелбек пропусна три благоприятни условия в първите 20 минути, като първо видя удар, отразен от Джеймс Тарковски.